PAPIER BEZKWASOWY DO OBUWIA

Trend eko wkroczył niemal we wszystkie dziedziny naszego życia. Nie dziwi więc fakt pojawienia się na rynku różnego rodzaju toreb ekologicznych. Główną ich zaletą jest możliwość wielokrotnego wykorzystania oraz biodegradowalność. Dostępne są w wielu wymiarach, a nawet różnych kolorach. Ponadto torby papierowe nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, przez co mogą być wykorzystywane do przechowywania żywności. Oferowane przez nas torby ekologiczne są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także funkcjonalne. Po umieszczeniu logotypu, sloganu czy innej grafiki idealnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy.

Torby Papierowe Fałdowe

Papier z atestem do kontaktu z żywnością,

Torebki Płaskie Brązowy Eco-Kraft

Torebki płaskie brązowy Eco-Kraft to często nazywane jako torebki „zrywki” czy torby wiązane doskonale sprawdzające się w sklepach spożywczych, warzywniakach, restauracjach z daniami na wynos czy fastfoodach.

Torebki Fałdowe Białe

Torby do pieczywa to torby papierowe fałdowe z okienkiem PP lub bez. Zadrukowane w maksymalnie 4 kolorach. Służące głównie do pakowania chleba, bułek oraz wyrobów ciastkarskich. Wykonane z papieru brązowego lub białego z certyfikatem do kontaktu z żywnością.