O nas

Firma Atram Paper istnieje od 1993 roku. Działa w Olszewie-Borkach. Początkowo była niewielkim zakładem, który specjalizował się w konfekcji papieru. Przez 21 lata przekształciła się w doskonale wyposażone przedsiębiorstwo, które stale rozszerza swoją ofertę. Obecnie specjalizuje się w produkcji i konfekcji kilku atrakcyjnych i poszukiwanych rodzajów papieru, a także wykonuje usługi.

O nas - Atram Paper

W historii firmy ważny jest rok 2010, kiedy został kupiony nowoczesny park maszynowy. Służy do konfekcji i druku papieru. Od tej pory przedsiębiorstwo miało bardziej zróżnicowany profil produkcji. Czas było pomyśleć o szukaniu nowych rynków zbytu, nie tylko w kraju. Już w roku 2011 firma rozpoczęła współpracę z klientami z Niemiec, Norwegii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Litwy a nawet Australii.

O nas - Atram Paper

Kiedy popyt na nasze papiery wzrósł, utworzyliśmy Dział Obsługi Klienta. Zatrudnieni w nim pracownicy służą radą i fachową pomocą na wszystkich etapach przygotowania towaru. Wystarczy, że klient powie, czego potrzebuje a oni dobiorą odpowiedni papier: gatunek, format, rodzaj powierzchni czy kolor. Ich zadaniem jest też dopilnować, żeby przesyłka doszła do klienta na czas i w idealnym stanie. Słowem – służą profesjonalną pomocą od pomysłu do odbioru zamówienia.